Під Чортковом моторошна аварія забрала життя людини

Сьогодні на об’їзній дорозі м. Чортків сталась моторошна аварія яка забрала життя людини. Близько 15.00 годин тут не розминулись два легкових автомобілі «Peugeot 406» та «Infiniti».

На жаль, внаслідок аварії загинув водій «Peugeot 406». Ще четверо людей травмувались: пасажирка «Peugeot 406» та водій з двома пасажирами «Infiniti». 

Як стало відомо «Погляду», в обох транспортних засобах опинились заблокованими троє людей. Прибулі на місце ДТП рятувальники, за допомогою спеціального інструменту, вивільнили їх з понівечених машин та передали медикам.

Всіх потерпілих, з травмами різного ступеня важкості, госпіталізували в Чортківську лікарню.

Фото Підслухано у Чорткові

-1 thoughts on “Під Чортковом моторошна аварія забрала життя людини

  • 21:23 | 29.10.2023 о 21:23
    Permalink

    Доброго дня, хочу повідомити про страшну аварію в місті Чортків, винуватець ДТП Квятковський Дмитро, син головної Чортківськоі судді – Квятковськоі Л.
    Він був п’яний та зараз , на даний момент в Чортківській лікарні наші лікарі роблять його «тверезим» та покривають сина судді. вже не один раз він був зупинений у Чорткові п’яний за кермом. ЗАГИНУЛА ОДНА ЛЮДИНА, Батько прекрасних двох доньок, зараз в лікарні його дружина, матір прекрасних двох доньок, вимагаємо справедливості і просимо зайнятись цією справою!!

Коментарі вимкнені.