Підприємство Петра Гадза відзначило професійне свято у колі колег та ветеранів галузі

unnamed-1 unnamed-2 unnamed-3 unnamed

18 листопада у районному будинку культури за участі представників районної та міської влади, керівників та колективів ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ФГ «Гадз» та ветеранів галузі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Із словами привітань до присутніх гостей звернулися голова РДА Віталій Бебих, начальник управління агропромислового розвитку РДА Тарас Козира, голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Карачка та директор ФГ «Гадз» Тарас Мельник.
Напередодні професійного свята було премійовано увесь колектив підприємства – це 1050 працівників «Бучачагрохлібпрому» і 500 працівників у фермерському господарстві. Окрім цього, під час святкового дійства 5 працівників отримали грамоти Тернопільської обласної державної адміністрації, ще 5 – Тернопільської обласної ради та 6 – від Бучацької районної державної адміністрації і районної ради.
– На святковий концерт, також були запрошені і премійовані колишні голови колгоспів, начальники управлінь, що вийшли на заслужений відпочинок. Окрім того, 12 ветеранів сільського господарства премійовано поїздкою на відпочинок у Єгипет. Вони орали, вони сіяли, вони виконували продовольчу програму країни. Це справжні герої своєї праці за що їм честь і шана, – переконаний голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз.
По завершенні урочистостей відбувся концерт поете-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Степана Галябарди, який приїхав на запрошення Петра Гадза.
Привітати колектив також приїхали діти з Бучацького дитячого садочка. Для малечі організували екскурсію підприємством. Дошкільному закладу підприємство подарувало дитячий майданчик і 10 ящиків найкращих яблук.

Коментарі вимкнені.