Понад 5 мільярдів гривень – внесок Тернопільщини до Зведеного бюджету України

Платники Тернопільщини у складний воєнний час продовжують підтримувати економіку України, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України та соціальних виплат.

Так, упродовж січня-квітня цього року Зведений бюджет України від платників Тернопільщини отримав 5 млрд 20,4 млн грн податків та зборів. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун, вдалося забезпечити приріст порівняно з аналогічним періодом минулого року, який склав 805,8 млн грн або ж 19 відсотків.

До державної скарбниці від наших краян надійшло понад 2,5 млрд гривень. Серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують податок з доходів фізичних осіб – більше 1 млрд грн, податок на додану вартість – 839,8 млн грн та податок на прибуток – 386 млн гривень.

Доходи ж місцевих бюджетів упродовж січня-квітня склали майже 2,5 млрд гривень. 

Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави!

Коментарі вимкнені.