Скалатська ОТГ отримує допомогу від соціально відповідального підприємства

Підбиваючи підсумки року ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість» зводить статистику не лише сплачених податків та заробітної плати, але й виконання соціальних обов’язків.

Як відомо, влада перед підприємцями ставить чітку вимогу включати у свої витрати і підтримку об’єктів територій, на яких вони ведуть діяльність. Деякі цими обов’язками нехтують, проте видобувне підприємство Полупанівський карєр зі Скалатської ОТГ свої зобов’язання виконує справно.

– За 2016 рік нам вдалося закумулювати чверть мільйона гривень на соціальні потреби Скалатської громади. Найбільший відсоток коштів отримала сфера дошкільної освіти та духовні заклади, – говорить директор Полупанівського карєру Ігор Штогрин.

Так, завдяки допомозі підприємства у Скалатському дитсадку замінено 33 парти та 66 стільців на загальну суму 35 тис. грн. Востаннє матеріально-технічну базу садочка оновлювали ще на початку 90-их. Полупанівський ДНЗ тепер має новий дитячий майданчик та побутову техніку, вартістю близько 30 тис. грн.

Коштом ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість» були закуплені новорічні подарунки вихованцям та учням Полупанівського ДНЗ та Полупанівської ЗОШ І-ІІ ст. на суму 12 тис. грн. Спонсорську допомогу надано також  Скалатській парафії «Всіх святих»,  Марійському духовному центру у Зарваниці, дитсадку у Старому Скалаті, військовій частині В-1428, «Замкам Тернопілля».

Коментарі вимкнені.