1500 прочан вирушили з Тернополя до Зарваниці (фото)

14 липня 2017 року у Тернополі по завершенні Божественної Літургії в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці розпочалася піша хода до Зарваниці. Після реєстрації учасників було сформовано 32 групи, а це близько 1500 вірних. Кожен у комплекті паломника отримав буклет з програмою прощі та картою Марійського духовного центру, «Книжечку прочанина» та Заповіт Патріарха Йосифа Сліпого, видання якого здійснило римське товариство “Свята Софія”. Координацію та організацію пішої ходи здійснюють майже 100 волонтерів. У кожній групі паломників є кілька священиків. Очолив ходу до Зарваниці владика Теодор (Мартинюк) єпископ Тернопільсько-Зборівський УГКЦ.

Понад 20 годин вони, з молитвою та терпінням, долатимуть шлях до Марійського духовного центру, зупиняючись для короткого відпочинку у населених пунктах, які зустрічатимуться на їх дорозі.

Колона паломників прибуде до Чудотворного місця у суботу, 15 червня.

Прочани візьмуть участь в зустрічі Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава та особливого посланника Папи Римського – кардинала Леонардо Сандрі.

Спільно вони молитимуться під час богослужінь.

Далі на учасників прощу чекають численні духовні програми, нічна хода зі свічками, розважання над страстями Христовими під час хресної дороги.

У неділю паломництво завершиться Архієрейською Святою Літургією та водосвяттям.

Коментарі вимкнені.