Не даймо закатати, – теребовлянці хочуть захистити історію міста

У понеділок, 1 жовтня, о 10 годині теребовлянці збираються на площі перед міською ратушею, щоб захистити історію міста та не дати зняти бруківку з центральної вулиці.

Як йдеться в оголошенні, Служба автомобільних доріг, на обслуговуванні якої є ця дорога, у п’ятницю розпочала демонтаж бруківки та планує заасфальтувати дорогу і зробити в центрі Теребовлі чотири автомобільні смуги. Лише завдяки зусиллям активістів, які не дали далі працювати техніці та перекривали дорогу, вдалось зупинити роботи з демонтажу бруківки.

  • Тепер залишилось захистити спадщину наших батьків та дідів, яка простояла вже майже століття, пережила навіть совіти, а зараз під загрозою знищення. Натомість нам обіцяють гарну асфальтовану дорогу, по якій будуть ганяти на великій швидкості, яка, звичайно, буде сходити зі снігом, топитись на сонці, вгинатись під колесами фур, а нам доведеться дихати її шкідливими випарами. Ну, і звичайно, про об’їзну дорогу тоді можна й не мріяти, бо коли зроблять чотирисмугову дорогу через місто, то ніхто вже й слухати про об’їзну не буде. Ну та й влада щорічно зможе списувати гроші на ремонт асфальтового покриття, бо з бруківкою це не вдавалось.
    Сьогодні нас вже намагаються переконати, що бруківку залишать місту, і громада буде вирішувати куди її покласти. Однак, якщо центральну дорогу заасфальтують, а бруківку покладуть десь інде, то ні питання фур та іншого важковагового транспорту, ні об’їзної дороги не вирішиться. Та й асфальт той простоїть півроку чи максимум рік, а що буде далі, зрозуміло усім.
    Чи хочемо ми таке майбутнє для нашого міста та наших дітей? Кому не байдуже це все, прийдімо довести владоможцям, що нас багато! Бо вони кажуть, що нас одиниці. Вимагаймо ремонту центральної дороги шляхом перевкладання базальтової бруківки та прокладення об’їзної дороги навколо Теребовлі!
    НЕ ДАЙМО ЗАКАТАТИ В АСФАЛЬТ КНЯЖЕ МІСТО!!!

Коментарі вимкнені.