Понад 13 тисяч отримують на підприємстві відомого мецената з Тернопільщини

У квітні цього року середня місячна заробітна плата працівників підприємства відомого аграрія та мецената Петра Гадза – ТзОВ «Бучачагрохлібпром» сягенула більше 13 тисяч гривень.
У порівнянні із попередніми показниками вона зросла майже на половину: з 9 тисяч – до 13 360 гривень.
Як розповів голова наглядової ради компанії Петро Гадз, разом із командою роблять усе, аби гідно оплачувати працю своїх людей та забезпечувати їх робочими місцями.
– Наше підприємство забезпечило роботою близько 800 осіб. Я завжди стараюсь втілювати задуми та робити це ефективно, адже мова іде не лише про успіх компанії, а й про людей. Із кожним досягненням у нас з’являється все більше можливостей працевлаштувати нових професіоналів, дати їм шанс проявити себе та продемонструвати свої навички, реалізуватися. Крім того, стараємось забезпечити своїх працівників достойними заробітними платами, які можуть конкурувати із закордонними. Адже є хороша робота, є людина – вона нікуди не виїжджає і не шукає кращої долі на чужині. Лише так у нас буде успішна держава. Ще раз повторюся, іншого шляху немає,  поділився Петро Гадз.
Нагадаємо, що також впродовж цього року одразу шість ансамблів Бучацького району отримуватимуть грошові стипендії від ТзОВ «Бучачагрохлібпром». Такий соціальний фонд вирішили заснувати ще минулого року.

Коментарі вимкнені.