Студенти-енергетики з Тернопільщини переможці Всеукраїнської студентської олімпіади

16-18 травня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

aa4Наш інститут представила команда студентів-енергетиків у складі: Постолана Василя, Цибульського Сергія, Бакая Назарія, Скуповського Андрія та Погорільця Тараса. Безпосередню підготовку учасників олімпіади проводив завідувач кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» доц. Колодійчук Л.С.

IMG 0630

За підсумками І туру (теоретичні і практичні завдання) і ІІ туру (комп’ютерне тестування) студент ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Цибульський Сергій нагороджений дипломом ІІ ступеня, як переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК».

aa1

За підготовку студентів та забезпечення їхньої участі в олімпіаді, подяки отримали також директор інституту проф. Жибак Мирон Миколайович та заступник декана факультету «Агроінженерії та енергетики» доц. Бунько Василь Ярославович.

aa3aa5
Щиро вдячні викладачам факультету за підготовку студентів!
Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог!
Завідувач кафедри електротехнологій та експлуатації енергообладнання, канд. пед. наук, доц.  олодійчук Л.С.

Коментарі вимкнені.