Фоторепортаж із Останнього дзвоника у Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка

В Українській гімназії імені Івана Франка в Тернополі 25 травня також пролунав останній дзвоник.

Три класи гімназії сьогодні востаннє взяли участь в святі Останнього дзвоника як гімназисти, адже тепер вони у статусі випускників.

Урочистості з нагоди завершення навчального року провели на стадіоні. Спеціально до свята тут встановили фотозони, символічне дерево з дзвіночків та арку, крізь яку урочисто проходила гімназійна громада.

Вчителі вітали і давали настанови, школярі дарували квіти педагогам, випускники згадували свої перші враження від приходу в гімназію.

Дівчата на свято прийшли у синіх і чорних сукнях, такого ж кольорового рішення дотримувалися і хлопці. Випускник і прапороносець гімназії Владислав Трофимчук одягнув вишиванку, яку йому цьогоріч спеціально вишила мама.

— Я збираюся вступати у технічний коледж, — поділився планами з кореспондентом “Погляду” Владислав. — Іспитів зі ЗНО ще не складав, для них обрав українську мову, математику та англійську. Влітку, коли буде вільний час, планую влаштуватися на роботу, можливо, промоутером або на будівництво.

Традиційно для всіх свят Останнього дзвоника тут пишалися успіхами своїх гімназистів — нагороджували переможців найрізноманітніших олімпіад і конкурсів грамотами.

Коментарі вимкнені.