Свято героїв та патріотизму відзначали у Магдалівці за участю колективу «Оркестра Волі» та Гриця Драпака

Село Магдалівка, що у Підволочиському районі, у неділю, 9 липня, відзначало мистецько-патріотичне свято «В єдності сила народу».

На урочистості до них приїхали творчі колективи, «Оркестра Волі», а на запрошення депутата Верховної Ради Михайла Головка, розважати гостей завітав відомий гуморист Гриць Дарапак.

Свято, присвяченого колишніх і новітнім Героям України, розпочалося з урочистої молитви та згадки про героїв-краян, зокрема громадського діяча Павла Голояда, який очолював у селі осередки товариство «Січ» і «Рідна школа», а за вбивство агента польської поліції був засуджений до страти. Опісля цього, колоною рушили до місця основного святкування, де спорудили сцену та організували ярмарок. Там для мешканців магдалівки та гостей виступили запрошені музичні колективи, Тернопільський муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі», а також під час святкування відбулася церемонія посвячення реєстрових козаків.

З ідеєю про організацію патріотичного свята до Михайла Головка звернулися свободівець Василь Мазур та виходець із Магдалівки, волонтер Михайло Хомишак. Ця ініціатива отримала підтримку і за сприяння обранця вдалося організувати дійство.

– Такі речі потрібно проводити, потрібно пам’ятати наших героїв, не забувати їх подвиг. На цих ідеалах потрібно виховувати наших дітей і кожного разу ставити їм у приклад наших борців. Адже якщо у нас буде патріотичне виховання, буде правильна молодь – буде й Україна. Ви даєте гарний приклад і надію, що села наші живуть, що є цей дух український і міцна українська родина, нехай панує тут українська пісня і наші традиції,  звернувся до присутніх Михайло Головко.

В дарунок на свято до Магдалівки нардеп запросив народного артиста України, гумориста Гриця Драпака, який щиро привітав та підняв настрій присутнім.

Коментарі вимкнені.