Тернопільським воїнам передали запчастини для похідного автоклубу

Одному з підрозділів військової частини А3215, який дислокується у зоні Операції об’єднаних сил, передали запчастини для похідного автоклубу.

– Цей автоклуб їздить по різних підрозділах і транслює новини, аналітичні програми, передачі, щоб військовослужбовці знали все про українські події. Також можуть дивитися попередньо завантажені документальні та художні фільми. Але в першу чергу це важливо для інформування воїнів. Автомобіль постійно у зоні ООС, – розповідає начальник похідного автоклубу військової частини А3215 Юля Шкугра.

Запчастини для автомобіля передав секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада під час поїздки в зону Операції об’єднаних сил.

– У період військових дій, тим більше, коли в окремих областях України оголошений воєнний стан, дуже важливо, щоб наші військовослужбовці були оперативно поінформовані. Похідний автоклуб транслює новини в режимі прямого ефіру. Як відомо, інформаційна війна є однією з важливих аспектів гібридної агресії, яку веде Росія проти України. Тому наша держава повинна захищатися й у цьому контексті, тобто озброювати хлопців в тому числі інформаційно, – зазначає секретар Тернопільської міськради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.

Коментарі вимкнені.