Турецька компанія заплатить майже півтора мільйони гривень штрафу за прострочений термін ремонту дороги (відео)

Під час прес-конференції “Автомобільні шляхи області: стан, перспективи, розвиток”, організованої Тернопільським осередком ВО “Автомайдан”, стало відомо, що підрядна компанія “Арес-Вест Констракшн Компані” повинна сплатити штраф у 10% від загального кошторису контракту, а це близько 1 мнл.

Як повідомлялось, улітку цього року на Тернопільщину зайшла турецька будівельна компанія “Ares insaat”, що займається ремонтом та будівництвом доріг.

Губернатор області Степан Барна тоді запевнив, що підрядник відповідальний і виконає взяті зобов’язання в термін передбачений контрактом. Та пройшло чотири місяці, а турецька компанія спромоглася прокласти лише 1 кілометр дороги.

Активісти “Автомайдану” у своїх розслідуваннях демонстрували наявні проблеми як із самим підрядником, так і з технічними моментами.

Тож під час прес-конференції чимало запитань стосувалось саме ремонту дороги Джурин-Базар. До керівника компанії “Арес-Вест Констракшн Компані” Ігора Фіняка були конкретні зауваження: термін виконання замовлення вийшов ще 1 жовтня.

“Ми плануємо закінчити роботи до кінця місяця, що ви ще хочете від мене почути? – запевняв Ігор Фіняк присутніх.

Як повідомив під час дискусії начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, кожен день протермінованого строку буде коштувати компанії 20 тис грн. Також він запевнив, що витрати ні в якому разі не ляжуть на Службу автомобільних доріг, – пише Політерно.

Коментарі вимкнені.