У Чорткові на вибори всі члени комісії дільниці №611185 прийшли у вишиванках

На новоствореній дільниці #611185, м. Чортків, що розмістилася у дев’ятому садочку, всі члени комісії прийшли у вишиванках, а роботу почали з молитви за Україну та Державного Гімну, – пише КременецьСіті.

– Колись, одного разу, це приміщення було задіяне на місцевих виборах, – каже голова ДВК Марія Кузик. – Побудували у спальному районі Чорткова багато нових будинків. Тому цю дільницю створили, щоб розвантажити інші. У цьому приміщенні знаходилося Товариство сліпих. Два місяці тому організація звідси пішла, залишивши після себе обдерте приміщення. Що могли, те зробили: почепили на стінах вишивані рушники, портрет Шевченка. Садочок допоміг з облаштуванням, дав фіранки.

– Виборців 1064, на дому 19 голосує. Станом на 9 год. ранку проголосувало всього 29, явка порівняно з 1 туром менша. Масово люди підуть після церкви, – каже Марія Мизайлівна.

Сьогодні вербна неділя і католицький Великдень, по всьому місту стрічали людей, які поспішали до храмів з вербовою лозою. Дільниця справляє дуже приємне враження – всі члени комісії у вишиванках. Голова ДВК, Марія Кузик, з великим досвідом роботи на виборах. У 2004 році була секретарем окружної виборчої комісії, працюючи свого часу у міській раді і райдержадміністрації, організовувала вибори від влади, на яку тоді покладали обов`язки. На цих виборах другий тур обрана головою. Має з чим порівняти. Сьогодні матеріально-технічне забезпечення і організація виборів на значно вищому рівні.

Розпочалося голосування на цій дільниці з молитви, заспівали Гімн України і почали працювати. Першою проголосувала 82-річна жінка, Стефанія Андріївна Хазяїнова. Найстарший виборець на дільниці – Парасковія Миколаївна Зенкова, 1929 р. н., голосуватиме на дому.

Поліцейський, що забезпечує громадську безпеку на виборчій дільниці, з Києва – старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції, Віктор Орлов. З його слів, громадський порядок ніхто не порушує, все спокійно. За пожежну безпеку відповідає відряджений представник ДПРЧ-6 м. Чортків.

На знімку – голова ДВК Марія у вишиванці

Коментарі вимкнені.