У головній артерії Тернопільщини “зашкалює” вміст кишкової палички

21 травня в Чортківській райдержадміністрації відбулась апаратна нарада при голові райдержадміністрації, на якій розглянуто питання забезпечення нормального водопостачання жителям міста Чорткова, якості води в р.Серет і водопровідній мережі. Прийнято рішення звернутися в обласну державну адміністрацію з проханням надати кошти з обласного бюджету для фінансування заходів щодо попередження розвитку надзвичайної ситуації, компенсації збитків виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства.

Згідно інформації Чортківської райсанепідемстанції показники води в р.Серет по вмісту кишкової палички значно перевищують допустимі норми, рівень окиснюваності перевищує норму, проте уже близький до неї.

Подача води у м. Чортків здійснюється з резервних джерел за графіком: вранці з 7.00 год. до 8.30 год. та у вечері з 19.00 год. до 20.30 год.. До надзвичайної ситуації водопостачання здійснювалось з 6.00 год. до 10.00 год. та з 18.00 год. до 22.00 год.

В р. Серет хімічні показники поступово підходять до норми, окиснюваність перевищує допустимі норми. По бактеріологічним показникам відмічається ріст кишкової палички.

Питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації буде розглянуто на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 травня, – повідомляє прес-служба МНСУ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.