У Ланівцях незвично відзначили День Незалежності України

Молодіжна рада при Лановецькій міській раді організувала велопробіг «Твоя Незалежність», – повідомляють у міській раді.

Маршрут обрали нелегкий – від центральної площі Лановець до Молоткова і назад. Проте це не злякало любителів покататися із вітерцем, адже зібралося близько 50 людей. Особливими гостями стала Молодіжна міська рада м. Теребовлі – одна із найпотужніших в Україні.

Не могли оминути учасники велопробігу і меморіальний комплекс-музей «Молотківська трагедія», де для них було організовано екскурсію. Спогадами очевидців поділилася Ольга Рудюк, вразивши своєю розповіддю усіх прямо в серце.

Цього разу Молодіжна рада вирішила відзначити деяких учасників велопробігу. Так, номінацію «Наймолодший велосипедист» отримав Максим Гулько, який у свої 6 років повністю подолав понад 25-ти кілометровий маршрут. У номінації «Підкорювач доріг» переміг Роман Гончарук, а номінацію «Богиня на велосипеді» вручили Наталії Гамері. Подяку отримали і гості з Теребовлі, які в свою чергу запросили нашу Молодіжну раду до себе.

Кожен учасник отримав маленький пам’ятний подарунок про сьогоднішній день – магніт «Твоя Незалежність».

Професійним підходом і надзвичайним смаком вразила усіх польова кухня. Шеф-кухар Станіслав Ткачук пригощав усіх борщем та пловом.

Поверталися усі втомлені, проте позитивні емоції від святкування Дня Незалежності переважали.

Сила в незалежності. І сьогодні це довели учасники велопробігу «Твоя Незалежність», подолавши понад 25 кілометрів на честь дня народження України.

Коментарі вимкнені.