У рідному селі народного депутата з Тернопільщини відкрили спортивне поле зі штучним покриттям та пожежну частину

Одразу дві новинки 22 липня презентували громаді села Ласківці Теребовлянської ОТГ — відкрили місцеву пожежну частину та сучасне спортивне поле зі штучним покриттям. 

На урочистості прибули народні депутати Тарас Юрик та Роман Заставний, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, начальник ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, голова місцевої ОТГ Сергій Поперечний.

Нагадаємо, Теребовлянська об’єднана територіальна громада – друга за величиною на Тернопільщині.

За крайні два роки в одному з корпусів сільської школи у Ласківцях відремонтували фасад і перекрили дах. Незабаром державним коштом у селі планують вдихнути нове життя у будинок культури — зробити повну його реконструкцію. За словами народного депутата Романа Заставного стратегічне і принципове завдання – збудувати тут ще й амбулаторію, щоб його земляки почувалися впевнено не тільки щодо пожежної безпеки, а й були здоровими.

В оновленому пожежному депо цілодобово чергуватимуть дев’ять вогнеборців. Вони захищатимуть від надзвичайних подій не лише Ласківці, але й ближні села: Буданів, Папірню, Кобиловолоки, Романівку, Стару та Нову Могильницю. Підрозділ розташували в реконструйованій будівлі, яку оснастили неохідними для роботи та відпочинку чергового караулу устаткуванням та речами. На озброєнні вогнеборців – пожежний автомобіль, обладнаний на базі шасі «Peugeot».

Коментарі вимкнені.