У Тернопільській області триває будівництво 19 амбулаторій

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук під час відео-наради.
Участь у заході брали заступники голів РДА, райрад та об’єднаних територіальних громад під керівництвом т.в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.
Тривають інтенсивні роботи з будівництва сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у Тернопільській області.
Володимир Богайчук доповідав про стан реалізації медичних проєктів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування ОТГ.

– Зараз в області триває будівництво 19 амбулаторій ЗПСМ. – розповів Володимир Григорович. – Основна мета створення цих закладів – забезпечення належного рівня надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні.
Наразі, у трьох амбулаторіях завершується будівництво даху та зовнішні роботи: с. Стриганці та с. Куряни Бережанського району, с. Старе Місто Підгаєцького району.
У амбулаторіях села Зубрець та села Трибухівці, що на Бучачині та села Більче-Золоте Борщівського району проводиться монтаж даху.
Внутрішні роботи проводяться у амбулаторіях: в с. Зозулинці Заліщицького району та с. Базаринці Збаразького району.
Триває будівництво даху амбулаторій у: с. Городище Козівського району, с. Вишгородок Лановецького району, с. Ласківці Теребовлянського району та с. Мишковичі Тернопільського району.
Також завершується мурування стін та армпояс на Підволочищині у селі Скорики та на Тернопільщині – в Ангелівці.
Будують дах та проводяться зовнішні роботи у с. Ілавче Теребовлянського району, кладуть стіни в амбулаторії у с. Почапинці Тернопільського району. Крім того, проводять мурування стін з газоблоків у с. Будилів Козівського району, завершують цей процес у с. Борсуки Лановецького району.
Також на завершальному етапі мурування стін амбулаторії у с. Долина Теребовлянського району.
Нагадаємо, як повідомлено в Тернопільській ОДА, цьогоріч на розвиток комунальної інфраструктури 49-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області передбачено державну підтримку в обсязі 97 мільйонів 149 тисяч гривень.

Коментарі вимкнені.