В честь Шевченка, – 600 мішків сміття зібрано в лісі Теребовлі

Вчора, 9 березня, тереболянці провели акцію “Не словом, а ділом”, яку  присвятили дню народження Тараса ШЕВЧЕНКА. Про це повідомляє Ірина Лялік.

У нас свій флешмоб #Шевченко_в_обєктиві. 600 мішків сміття зібрано в лісі Теребовлі. Ми робимо свою країну кращою так, як і заповідав Шевченко “Свою Україну любіть,Любіть її.” Почніть з малого- змініть своє ставлення до навколишнього середовища і буде вам щастя. Таке піднесення було сьогодні у всіх, хто приєднався до акції
” Не словом – а ділом!” ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО  ПРИЙШОВ І ВНІС СВОЮ ЧАСТКУ В ДОБРУ СПРАВУ: підприємцю ПАРОБОК Петру за надані рукавиці і мішки. БАРАНУ Тарасу, сім’ї Титжинських Олі і Андрію за допомогу в організації і участь в акції, Яцківу Андрію за транспортне забезпечення, Твердуну Івану за участь і транспорт, клуб “Вікінг”, студентів коледжу разом з керівником Ткачук Оленою, і всім іншим,кого ще не встигла назвати, ВИ НАЙКРАЩІ! (відмічайте себе на фото.).Пані Людмила прийшла на акцію разом зі своїми дітьми, які приїхали з Тернополя і маленькою внучкою. Весь час з нами працювали дітки, які прийшли з рідними. Думаю це дуже гарний, життєвий приклад для них, як дбати за чистоту рідного краю.
На фото не всі учасники:сім’я Титжинських,Оля Легенька, Галузінський О, встигли скоріше поїхати в ліс і передати нам естафету, інші чоловіки пішли грузити на трактор сміття. Всі ми мали чудовий настрій.

Коментарі вимкнені.