Відомий американський скульптор Джим Долан (Jim Dolan) подарував Копичинцям унікальну скульптуру

6 лютого у місті Копичинці встановили постамент “Мустанг” – це подарунок від нашого партнерського міста Бозмен (США). Автор скульптури Джим Долан (Jim Dolan) – відомий американський скульптор. Він створює скульптури з металу вже більш як 50 років, у його портфоліо понад 170 масштабних творів публічного мистецтва та сотні приватних робіт. На знак солідарності з Україною, він подарував одну зі своїх робіт“ Мустанг” місту Копичинці як символ сили духу та незламності українського народу. Скульптури Джима Долана є лише у Бозмені та в місті Осака, Японія, тож наша у Копичинцях стала першою в Європі.

Саме ця скульптура “Мустанг” – це потужний символ свободи та нескореності. Адже для американців – кінь, що мчить вперед, уособлює незламність вільного духу, та прагнення до волі та незалежності.

Подарунок Джима Долана – це ще один вияв солідарності з Україною з боку світової спільноти. Це свідчить про те, що весь світ захоплюється мужністю та стійкістю українців, які борються за свою свободу. “Мустанг” – це не просто скульптура, а також символ єднання двох народів та підтримки, де мистецтво також має важливе значення.

  • Щиро дякуємо за подарунок Джиму Долану та Ukraine Relief Effort за оплату доставлення скульптури з США в Копичинці. Просимо жителів Копичинецької громади прийняти подарунок наших американських друзів. Адже місто Бозмен, а також Ukraine Relief Effort на постійній основі допомагає нашій Копичинецькій лікарні у вигляді виробів медичного призначення, дитячого харчування, перев’язувальними матеріалами, а також технічним забезпеченням. Також невдовзі ми очікуємо на вагому гуманітарну допомогу від міста Бозмен для нашої Копичинецької комунальної лікарні від Ukraine Relief Effort. Для нас це велика честь мати такий подарунок саме у нашій громаді, тому за постаментом буде проводитися повноцінне відео спостереження, – повідомляють у міській раді.

 

 

Коментарі вимкнені.