На Тернопільщині троє чоловіків вчинили самосуд над земляком

Трьох жителів райцентру Заліщики місцеві міліціонери затримали за підозрою у вчиненні хуліганства. Молодики вчинили самосуд над земляком.

Як розповіли у райвідділі внутрішніх справ, все розпочалося зі сварки між двома чоловіками. В процесі конфлікту, як мовиться, з носом залишився 27-річний заліщанин. От й засіла образа на старшого товариша.

Якось пізно ввечері ображений чоловік зустрів біля входу в супермаркет свого кривдника. Думка про помсту промайнула одразу ж, бо був заліщанин не сам, а з товаришами. Лихі задуми трійко молодиків негайно втілили в життя – силоміць заштовхали 33-річного чоловіка в салон автівки і повезли на інший берег  Дністра. Там згадали усі кривди, добряче надавали стусанів, відтак, вирішили ще трохи полякати жертву, тож засунули його в багажне відділення легківки. Але планів щодо дальшого самосуду не було, тож, від’їхавши декілька метрів, викинули потерпілого з машини, мовляв, добирайся Додому пішки.

Потерпілий добрався до райцентру і повідомив про випадок міліціонерів. Зловмисників негайно затримали, проти них порушена кримінальна справа.

Коментарі вимкнені.