Хто молиться до великомучениці Варвари не помре наглою смертю

На свято великомучениці Варвари, 17 грудня, єпископ Тернопільський і Бучацький Нестор із архіпастирським візитом відвідав парафію церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Заруддя.

На запрошення настоятеля храмумитрофорного протоієрея Мирослава Ожибка владика Нестор очолив божественну літургію та відслужив акафіст до святої великомучениці Варвари, – пише Народне слово.

Виголошуючи проповідь, єпископ Нестор зосередив увагу прихожан на роздумах про причини і сенс людських страждань, які, за його словами,  Господь посилає людині заради спасіння її душі. Бо ті, чи інші труднощі, хвороби, біди спонукають нас задуматися над тим, як ми живемо, чи правильною є наша земна дорога. Владика наголосив, що свята великомучениця Варвара через глибоку віру у Христа піддавалася тяжким тортурам і померла мученицькою смертю, але її подвиг спонукав багатьох невірних стати на шлях праведного християнського життя, а вона сама достойно предстала перед Богом. За великий подвиг віри Св. Варвара отримала особливий дар визволяти людей від випадкової, несподіваної смерті. Той, хто молитиметься до неї ніколи не помре наглою смертю і завжди матиме можливість розкаятися в гріхах. У часі передріздвяного посту  Його Преосвященство закликав мирян більше уваги приділяти молитві, очистити душу на святій сповіді.

У свою чергу настоятель храму отець Мирослав подякував владиці Нестору за спільну молитву, добру науку та  побажав сил, натхнення і надалі вести праведним шляхом ввірених йому людей.

Після цього, з благословення єпископа, кожен, хто цього дня прийшов у невеликий сільських храм на молитву, був помазаний єлеєм, освяченим на мощах святої великомучениці Варвари.

Особливо святочним цей суботній день став для громади села Олишківці, оскільки тут владика Нестор здійснив чин освячення хреста на місці будівництва церкви Святого Духа. Отець Мирослав висловив сподівання, що спільними зусиллями церква буде збудована  упродовж двох років і всі ті старенькі, які нині уже не мають сил та здоров’я ходити на богослужіння у сусідні села, зможуть молитися в своєму рідному селі.

 

           

-1 thoughts on “Хто молиться до великомучениці Варвари не помре наглою смертю

  • 15:02 | 21.12.2011 о 15:02
    Permalink

    Існує тільки одне Ім’я Господа Ісуса Христа яким можна спастися! Просіть у Отця во Ім’я Моє говорив Ісус! Іншого Спасителя не існує! Не моліться ні до ідолів ні до мертвих людей, які давно померли і нічим вже допомогти не можуть.

Коментарі вимкнені.