Щоб досягнути успіху, ми поводимося, як звірі

П’ять уроків успіху, які підносить нам природа.

1. Першому з уроків успіху ми можемо навчитися у дятла. Він називається “реалістичне фокусування”.

Дятел багато в чому розумніший за нас. Так, він б’ється головою об дерево, але робить це він дуже успішно. Він реалістичний – він не намагається розбити дерево навпіл одним ударом, як це хочуть зробити багато хто з нас, і він сфокусований – він не стукає в дерево з усіх боків. Він фокусовано  б’є в одну і ту ж точку, повільно просуваючись до свого черв’ячка. Нам же потрібен не черв’як, а відразу змій, і знайти його ми хочемо не в щільному дереві, а лише присипаним листям на землі, пише Саморозвиток.

2. Другий урок успіху можна вивчити у риби. Він називається “урок потоку”.

Риба завжди пливе проти течії і всупереч загальній думці це правильно. Вона це робить не для того, щоб ускладнити собі життя, а для того щоб більше води через себе пропустити. Так повз неї в потоці води пропливає більше їжі і кисню.Так її життя стає в кілька разів багатшим. Ми ж, на відміну від риби, завжди намагаємося плисти за течією в стагнуючому потоці, і в результаті замість 40 років життєвого досвіду, ми нажили однорічний життєвий досвід 40 разів. Ми не хочемо виходити із зони комфорту і потім дивуємося, чому в житті було так мало можливостей. Ми хочемо виграти лотерею життя, навіть не купивши лотерейного квитка.

3. Третій урок досягнення успіху можна вивчити у маленьких левенят. Цей урок успіху називається – “забруднити морду кров’ю”.

Вони вміють вчитись. Вони навчаються у старших досвідченіших левів. І вчаться вони не за підручниками і розмовами, а на ділі. Вони точно знають – щоб навчитися полювати, потрібно забруднити морду кров’ю. Ми ж боїмося навіть руки забруднити. Ми сідаємо за парти і дивимося на вирядженого зайця, що стоїть біля дошки, який вчить нас полювати. Або ще гірше, закриваємося в будинку і вчимося самі з собою, а коли приходить час полювання, ми не те що полювати не вміємо, ми боїмося запаху крові.

4. Четвертий урок успіху ми можемо вивчити у собаки. Він соціальний і називається “помахай хвостом першим”.

У 21 столітті вже не важливо, що робиш ти, а важливо на що ти мотивуєш інших людей. І прекрасний приклад тут – собака. Собака не думає: “Спочатку ти мене додому приведи, нагодуй і помий, а потім я тобі махатиму хвостом.” Собака перший дарує свої почуття і лише потім отримує те, що йому потрібно. При цьому він не змушує вас йому нічого віддавати, він робить так, що ви самі хочете це зробити.

5. П’ятий урок успіху нам повинна піднести змія. Урок називається “не треба нити”.

Вона не думає: “У мене немає ні рук, ні ніг, у мене поганий зір, я народилася не в тій країні, мене ніхто не любить, мої батьки про мене не дбали з моменту як я вилупилася”. Змія обходиться тим, що в неї є, і ми навіть боїмося цього “тварини-інваліда”. І якщо їй щось не подобається, вона просто змінює шкуру і повзе далі без жалю.

-1 thoughts on “Щоб досягнути успіху, ми поводимося, як звірі

Коментарі вимкнені.