Збаразькою РДА від сьогодні керуватиме Валерій Савчук. Термін випробування — три місяці

З 26 березня Збаразькою районною державною адміністрацією керуватиме Валерій Савчук. Строк випробування — три місяці.

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували сьогодні, 26 березня, його розпорядження, в якому зазначено: “призначити САВЧУКА Валерія Петровича головою Збаразької районної державної адміністрації Тернопільської області з 26 березня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства”.

Валерій Савчук – депутат Збаразької районної ради теперішнього скликання від політичної сили “БПП “Солідарність”, очолює бюджетну комісію. Згідно з декларацією, Валерій Савчук проживає у с. Лози Збаразького району. Одружений, має двох синів. Має земельну ділянку площею 0,14 м кв. у Байківцях, торгово-офісні та господарські приміщення у Тернополі,  квартиру на 56,6 кв. м в Тернополі, 2 автомобілі – TOYOTA CRUISER 2013 року випуску та Ssang Young Kyron 2009 р.в. Чимало майна задекларовано на його дружину Марію Олегівну.

Нагадаємо, попереднім головою Збаразької РДА впродовж 2,5 років був Анатолій Качка, з цієї посади 11 січня цього року його звільнив Президент України Петро Порошенко, згідно із поданою А. Качкою заявою. Зараз він очолює Тернопільське обласне управління водних ресурсів.

Коментарі вимкнені.