Чому тернополяни читають новини в мережі Інтернет

Зараз дуже часто можна почути іронічне зауваження: «У декого відпустка та робота відрізняються тільки тим, з якого комп’ютера вони сидять в Інтернеті.»

Тернополяни відзначають, що новини найчастіше дізнаються саме за допомогою Інтернету, адже там вони часто оновлюються, тоді, як в газетах і на телебаченні цього немає.

«Найчастіше я дізнаюсь новини з Інтернету, адже це найзручніше. Як не як, а Інтернет завжди під рукою. – говорить студентка відділення журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка  Юля Швець, –  але новини з мережі не завжди достовірні, журналісти там інколи люблять нехтувати якістю матеріалів через оперативність».

Інтернет-новини стають потрібними ще і тоді, коли перебуваєш в іншій країні.

«Коли я не в Україні, – каже Богдан Дубчак, – то новини дізнаюся з Інтернету, там оперативно оновлюється інформація.»

Проте все таки довіряють тернополяни традиційним ЗМІ, як-от: радіо, телебачення чи преса. Адже саме там, на думку людей, журналісти мають більше часу, щоб краще перевірити інформацію, попрацювати над текстом.

До речі, в Україні за повідомленням дослідницької компанії InMind цьогороку  стало більше користувачів в Інтернет-мережі. Так, станом на 2012 рік 17,6 млн жителів України віком від 15 років регулярно активно користуються Інтернетом. Це на 2 млн. більше в порівнянні з минулим роком. Збільшилася кількість користувачів Інтернету й на Тернопільщині. Так наша область в рейтингу тих,хто найчастіше користується Світовою павутиною зараз займає 15 місце серед інших 27 регіонів України. Дослідники заявляють також те, що українські села зараз теж активно «інтернетизовуються», проте найчастіше користуються мобільним інтернетом.

Марія Бойко

Коментарі вимкнені.