Чи все ви знаєте про Новий рік?

От-от розпочнеться чарівне та загадкове світо – Новий Рік. Ви гадаєте, що знаєте про це свято все? Тоді дізнайтеся більше!

У Давньому Єгипті Новий Рік зустрічали на початку літа, під час розливу ріки Ніл, а у Давній Греції – 22 червня, у найдовший день у році. Під час Великої Французької революції Франція відзначала це свято 22 вересня, у пам’ятний день заснування Республіки. А в Індії Новий Рік відмічають цілих вісім разів!

З датами розібралися, а як щодо звичаїв?

Наш улюблений звичай дарувати святкові листівки прийшов із Англії, а традиція дарувати подарунки – з Риму. Особливою новорічною гостинністю відзначаються ірландці, адже напередодні свята ввечері всі відкривають двері своїх будинків і кожен, хто бажає, може зайти у гості.

Настав час дізнатися про його святкування в екзотичних країнах світу.

Жителі Куби перед настанням Нового року наповнюють увесь посуд, який є вдома, водою. Опівночі воду виливають із вікон, бажаючи Новому року чистого шляху, як вода.

У Непалі Новий рік розпочинають зустрічати на світанку. А в ніч на повню непальці розводять величезні вогнища і спалюють у них старі непотрібні речі.

На Панамі з настанням півночі зчиняється неймовірний гвалт! звідусіль починають лунати дзвони, виють сирени, пищать автомобільні клаксони. Весь панамський народ у цей час гепає руками та ногами. Отак гучно жителі цієї країни вітають прихід Нового року!

Обирайте найкращі традиції та святкуйте з радістю!

Коментарі вимкнені.