Офіційне вітання працівникам суду від Тернопільської обласної ради

Шановні працівники суду!

Вже дванадцять років поспіль в незалежній Україні відзначається професійне свято усіх працівників сфери судочинства. І це знаково. Адже зростає роль та значення судів у нашій державі.

Незаперечною є істина, що без справедливого, неупередженого і незалежного суду не може відбутися формування правової держави. Адже суд – це єдиний демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян, що підкоряється тільки Закону.  Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів мають стати пріоритетами нашої держави.

Переконаний, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад Тернопілля докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних принципів судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави на благо громадянина.

З нагоди професійного свята щиро бажаю суддям і працівникам судів нашого краю вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку.

З повагою

перший заступник голови

Тернопільської обласної ради                        Сергій Тарашевський

Коментарі вимкнені.