“Усміхнена депресія”: хворіє кожен двадцятий

Один з найпопулярніших у Британії коміків Девід Вільямс заявив, що більшу частину життя страждав від депресії. За словами психологів, серед зовні життєрадісних і веселих людей дуже багато тих, хто хворий на депресію, здатну призвести до самогубства, пише The Daily Mail.

Експерти називають це явище “усміхненою депресією”. За словами доктора Космо Халлсторма, люди з подібним діагнозом зазвичай не визнають наявність проблем і намагаються “тримати обличчя” на публіці. Вони ведуть активне життя, проте страждають від панічних атак, безсоння, низької самооцінки. Зазвичай, приходячи додому, вони буквально валяться з ніг, – пише meddaily.ru.

Згідно зі статистикою, кожен двадцятий зіткнеться з депресією у своєму житті. Багато хто живе з недіагностованою депресією. Це призводить до більш тривалого терміну, необхідного на відновлення, і повторення епізодів депресії. Як відзначають експерти, в суспільстві досі таврують саме поняття депресії. У підсумку деякі люди розповідають про свої проблеми.

Страх стати невизнаним суспільством сильно тисне на людину. За оцінками дослідників компанії Mind, приблизно кожен п’ятий втрачає роботу після того, як зізнається в наявності психічних проблем

 

 

Коментарі вимкнені.