З дитячих листів до св. Миколая

Святий Миколаю! Я вас прошу і благаю принесіть подарунок з божого раю трансформера.

Добрий день Миколай я вчусь в 1В класі. Оцінки у мене добрі Маму слухю Бабу обіцяю бути чемним дуже прошу принести мені якісь подарунок я хочу 43 пітарди. Допобачиня.

Миколає, подаруй нам з Ірою ровер для двох чоловіків. Ірі привези велику клавішу. А мені конструктор лего. Мамі подаруй набір косметики. Татові подаруй машину і гараж. []

Добрий день Св. Миколаю. … У мене немає ні брата, ні сестри, зате є котик, він називається Мурчик. Я його дуже люблю. Я прошу у Св. Миколая головне здоров’я для себе і своєї родини. Яке то велике щастя бути здоровим…

Слава Ісусу Хресту. Святий Миколайку Пришли мені альбом і тетріс, а середущому братові Василю теж альбом і тетріс а найменшому брату Дмитру невеличку машинку. Так як у батьків не хватає на такі речі грошей. Батько вже не получає на заводі 4 роки грошей, а мама получає зовсім мало. Старший із синів Микола.

Дорогий Миколай! Я буду чемний хлопчик, а ти подаруй мені: один пістолет, 1 рація, 2 бомби, 1 наручники. Дякую тобі. Я живу: Тернопіль, в. Бандери.

Добрый день Святой Миколай. Скоро Новий год. Я очень люблю этот праздник. Мы раньше каждий год наряжали ёлку с папочком, было всегда весело, а теперь два года назад наш папа умер перед самим новым годом. Мама перестала напряжать ёлку и дарить нам подарки как раньше, а мы с братиком и сестричкой так любим подарки. Я учусь в 1 классе на 5. Учусь в музыкальной школе на скрипке. Мама говорит что не сможет мне купить скрипку потому что оно стоит дорого. Святой Миколай не забывай нас. Пусть папе будет хорошо на небе. Сделай так чтоб он вернулся к нам, ведь ты всё можеш.

Дорогий Миколаю! Пише до тебе Надя. Я знаю, що на Миколая ти приносиш усім дітям подарунки. Я не прошу у тебе ніяких подарунків, а тільки зроби так щоб Олежик був здоровий і його не клали в лікарню. Дуже Тебе прошу Миколаю.

Дорогий Миколаю. Пише до вас Павлик і Руслана. Ми тебе просим щоб ти дав здоров’я мамі, татові, бабам і дідам, всім цьоткам, і всім вуйкам. Ми з Русланков нечемні діти але хоч Русланка маленька вона коли ми їдем спати я молюся і вона клякає.

Святий Миколаю я тебе прошу принеси Христинці все до школи, колясочку та що гойдається, ляльку та що ходить. Мамі взуття, одяг і все що вона хоче. Тату все що він хоче. Дідусеві нові шкарпетки. Бабуні тапочки.

Лист Святому Миколаю. Принеси мені цукерки і ляльку, яка їсть і п’є. Якщо не зможеш То принеси щось інакше.

Святий Миколаю принеси мені будь ласка:
1) Складанку (на 600 або 1000 чи 500 шт)
2) Блокнот з твердою обгорткою
3) Кілька гелевих ручок і золоту, срібну, рожеву, блакитну ї ін.
4) Кілька печаток.
5) 5 блокнотиків пахучок.
6) Пенал
7) Бісер (2–3п.) з гарними кольорами
8) гру “Імперія”
9) м’яку іграшку
10) Альбом для фотографій
11) Кіндер сюрприз (3 шт)
12) Рукавиці
13) Маркер (1)
14) Календарики (5 шт)
15) Розмальовку, щоб можна було розмальовувати фломастерами.
16) Гольф (такий як мій берюзовий).
17) Наклейки (кілька листків).
18) карточки “Ксена”
19) Фарби
20) Капсульну ручку
21) Скотч
22) Солодощі
23) Фрукти
24) Тістечка
25) Кижку з бісером
26) Картину
27) Іграшку на ялинку
28) Зошити грубі
29) Торт “Верховина”
30) Кілька защипок.
І ще багато чого іншого!!!
Примітка) номера якщо зазначені:
— вишневим фламастером — то це обов’язково,
— синім — бажано принести
— зеленим — необов’язково.

Святий отче. Тобі пише учень 2-в класу Богдан. Яб дужеб був втішений якби Ти приніс мені лазер. Яб тоді завжди, молився і ходив до Церкви. І ще я хотів Щоб Святитиль Миколай преніс моїй мамі французькі Духи.

Приниси Миколаю!!! Приниси мені цукерки, апельсини, мандарини і там різне солодке. Сорочку нічну і такий пинал як є в Люди. Це я хочу.

Дорогий Миколаю! Бажаю тобі міцного здоровя щастя і довгих років життя і гарну послушну Снігурочку!

Миколаю в Лапландію. Мені дуже потрібна Мишка до комп’ютера і клавіатура мишка на дві кнопки і сучасну клавіатуру Англійської мови і на українській. І блок пітардів по можливості.

Коментарі вимкнені.