Арсен Мірзоян: “Тернополяни виглядають так, наче щойно з театру”

Арсен Мірзоян Бабурка

У Тернополі мені довелося бути чотири рази і всі чотири з концертами. Від самого початку вразила публіка – здалось, що потрапив у місто театралів. Навіть на вулицях люди виглядають так, ніби всі щойно з театру. Принаймні, на перший погляд. Ну, а ще – чітке усвідомлення того, що ти саме у Тернополі! Мені, як мешканцю південно-східної частини країни, властиве відчуття того, що існує західна частина. Але й тут не все так просто: Західна Україна для мене теж різна – наприклад, якщо Чоп для мене це щось більш західне, то Тернопіль – більше саме Україна. Вразило саме це.
Важко сказати, що я чогось не бачив. Не мацав власноруч – так чимало… От парад випускників точно бачив вперше! У нас такого не буває.  А взагалі, я люблю людей, звісно не як Він, але я люблю спостерігати за їх поведінкою, за мімікою, за реакцією, як вони дивляться один на одного, чим вони живуть. Тоді помічаєш, які ми різні, та, одночасно, які однакові у своїх вчинках, емоціях, рішеннях. Це наче спостерігаєш за грою в шахи: по-перше –  цікаво, по-друге – зі сторони бачиш краще, особливо коли ні за кого не вболіваєш, бо коли граєш сам іноді даєш маху, помиляєшся і безповоротно щось втрачаєш. Тому, кожне нове місце, для мене в першу чергу цікаве й нове своїми людьми. До речі, в тему про любов до людей, пригадав жарт: хтось любить коли йому дарують квіти, а я люблю людей. Нажаль у 1861році їх заборонили дарувати.

А ще, заклади Тернопілля – це диво, далі в риму – і найсмачніше в Україні пиво.

Якщо коротко і лаконічно – тернополяни традиціоналісти, люди старого добротного чисто українського «розливу». Я повірив в них і те, що Тернопіль файне місто – тепер сумніву нема.

Тернополянам бажаю не зраджувати собі й надалі залишатись такими, які вони є, бо мало хто сьогодні лише тільки своїм існуванням вже гідний своєї держави! Ну і, звісно, бажаю слухати тільки якісну українську музику.

Що чекати ще від мене? Звісно нові пісні, відеороботи, другий альбом, різні проекти, скандали (бо дуже хочеться)))), ну і нової зустрічі з містом театралів – вже є така у планах. А решту – секрет! Буде кілька сюрпризів.

Все про Арсена Мірзояна ТУТ

 Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.