Тернопіль – майже центр Європи, – Катерина Бойко

Катерина БойкоЧому я люблю Тернопіль ?

Тому що я тут народилась, виросла, живу, тому що тут народились і ростуть мої діти.

Пам’ятаю  Тернопіль  ще коли була малою, тож можу судити як змінилось місто за декілька десятиліть. Пригадую з дитинства яскраві моменти – першотравневі паради , випускниць в білих сукнях  на Співочому полі, фонтани, театри  та  дитячі кафе, на місці яких тепер вже зовсім інші заклади. В ті далекі часи Тернопіль був  такий самий як і тепер, квітучим  чистим містом, яке пішки можна було обійти за 2-3 години. Пройшло багато років,  ті дитячі спогади вдається  побачити на пожовклих від часу світлинах, але спадає на думку одне, – наше рідне місто зберегло ту родзинку  провінційного спокійного чистого містечка, в якому живуть щирі і привітні люди.

Я часто буваю в інших містах України, і завжди порівнюю їх з Тернополем. Багато що мені подобається, буває, що й не подобається, але висновок завжди один – Тернопіль  чудовий такий  яким він є тепер – сучасний  майже центр Європи. Мені  надзвичайно приємно, що кожен рік зусиллями  органів  місцевої влади він розквітає разом з відкриттям нових фонтанів, алей  та  пам’ятників. Також я дуже пишаюсь тим, що про наше невелике місто знають далеко за межами України, цьому сприяють проведення різноманітних спортивних змагань та чемпіонатів, а також  різних конкурсів  та фестивалів. Безперечною  родзинкою міста  є його  озеро , через  що  Тернопіль  дехто  називає «маленькою Швейцарією». Шкода, що воно не таке чисте ,яким було 20, навіть 10-15 років тому. Також  хочу виділити   Катедральний  Собор   Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці  та  Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка , на мою думку, це найвеличніші  та найвидатніші споруди Тернополя.

Тернопіль  зберігає свою автентичність, не дивлячись на сучасну архітектуру, якою останнім часом  наповнено  центр міста. Це яскравий приклад  типового сучасного західно-українського міста, яким ми пишаємось і намагаємось зберегти таким для нащадків.

Користуючись  нагодою, хочу привітати   всіх тернополян  з  Днем  міста  та побажати їм завжди пам’ятати про свою малу Батьківщину!

Катерина Бойко

 

Коментарі вимкнені.