«Ось чому люди йдуть зі “Свободи”, – на хабарі в 100 тисяч затримали чиновника–свободівця з Борщева

Ми сьогодні повідомляли, що правоохоронці затримали на хабарництві заступник голови ОТГ, який впродовж березня-травня 2021 року вимагав у жителя району неправомірну вигоду в розмірі 100 тис грн за сприяння у перемозі на земельному аукціоні та безперешкодному підписанні договору оренди земельної ділянки площею 0,20 га комерційного призначення терміном на 49 років.

Як з’ясувалося, чоловік – з Борщева та є членом партії ВО «Свобода».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук написала Христина Яворська. Жінка стверджує, що про славу нечесних на руку «свободівців» знає давно. Саме тому, за її словами, порядні люди й покидають лави «Свободи».

«Ось чому люди йдуть зі “Свободи”! Не хотілось би озвучувати, але … ми ж казали. Спочатку керівництву пояснюють, що далеко не всі партійці працюють за ідею, а з тебе те ж керівництво робить дурного. А потім ти перестаєш пояснювати, розвертаєшся і йдеш. Сьогодні 5 років, як не стало Тата. Пам’ятаю, як перед самою смертю він також намагався донести до керівництва думку, що не всі в борщівській організації працюють за ідею (працюють, доречі, й досі). Не зміг. І пішов!»,- написала Христина Яворська.

 

 

 

Коментарі вимкнені.