Еко-ідеї маленької українки визнали одними з найкращих у світі

Авторську роботу 12-річної українки Катерина Коверенко було відзначено на міжнародному дитячому конкурсі «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ 2011», котрий нещодавно відбувся в Парижі. Й хоча ідеї Катрусі не потрапили до переліку Гран-прі, її роботу щодо збереження екосистеми нашої планети назвали однією з найкращих.

Нагадаємо, що Катерина Коверенко стала переможницею всеукраїнського конкурсу «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ», який вже другий рік поспіль проводить  Благодійна Організація «Фонд Братів Кличків» та Компанія Panasonic.

Серед тисячі ЕКО-щоденників, написаних та проілюстрованих школярами із 110 київських шкіл, робота Катерини привернула особливу увагу організаторів. Дівчинка, зокрема, поділилася своїм баченням щодо збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу й впровадження роздільного збору сміття. Свої ідеї Катерина проілюструвала ще й яскравими промовистими малюнками. Тож, зрештою, саме вона представила Україну на конкурсі, який проходив з 6 по 11 лютого в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.

Загалом же, цього року більше 130 000 дітей із 37 країн світу представили свої еко-щоденники для участі у конкурсі. У своїх роботах діти ділилися власним баченням того, як треба зберігати природу та шукати шляхи подолання  екологічних криз. А в паризькій церемонії вручення призів за кращі ЕКО-щоденники взяли участь переможці національних конкурсів із 29 країн світу.

Кожен з  дітлахів отримав цінний приз від організаторів конкурсу, але окремим сюрпризом для учасників стала інтерактивна навчальна екологічна програма. Вона дозволить їм ознайомитись зі світовою природною спадщиною та за допомогою сучасних технологій ще глибше поринути у світ чистої природи.

Коментарі вимкнені.