Олексій Кайда поділився зворушливою світлиною з хрещення донечки

Тернопільський екс-нардеп, колишній голова Тернопільської обласної ради, нині заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда у мережі Фейсбук поділився зворушливою світлиною з хрещення донечки.

  • У неділю охрестили Дариночку. Дякуємо з Natalia Kaida усім за привітання з уродинами і хрестинами донечки! – пише він.

Хрещеним батьком став голова Вінницького обласного осередку “Свободи” Олексій Фурман, який теж поділився радістю у соціальній мережі.

Нагадаємо, влітку 2017 року Олексій Кайда одружився втретє. Його обраницею стала Наталія Дубас, яка очолює один із відділів Тернопільської обласної ради.

Чоловік має сина Богодара від першого шлюбу з Оксаною Багнюк, який тривав 18 років. У листопаді 2016 року Олексій Петрович розлучився з олімпійською чемпіонкою та чемпіонкою світу з біатлону Оленою Підгрушною, яка була його другою дружиною.

У теперішньої дружини Наталії є донька Діана Ігорівна.

-1 thoughts on “Олексій Кайда поділився зворушливою світлиною з хрещення донечки

  • 12:16 | 31.01.2018 о 12:16
    Permalink

    придурок. Як неповнолiтнiй. все одно. Для чого те повiдомлення. Це особиста справа – i будь ласка. переживай ii сам. а не теревень на весь свiт. Ти ж доросла людина. I вiд таких хворих на всю голову залежить наше життя та добробут – керують вони нами. Iх би хто скерував на доросле життя.

Коментарі вимкнені.