“Просив правоохоронців не стріляти в нього, але ті продовжили вогонь”

Убитий в неділю, 2 жовтня, найманий вбивця Аслан Дикаєв просив правоохоронців не стріляти в нього, але ті продовжили вогонь. Про це інформагентству “Репортер” повідомив свідок події, студент Олександр, який живе в гуртожитку, що знаходиться в 30 метрах від місця обстрілу.
“Ми подумали, що хтось колонки включив і звідти звук йде. Стріляти почали десь о 10:30”, – розповів Олександр.
“Потім я вже почув гучні постріли у себе під балконом і побачив, як лежали два міліціонери в засідці за горбиком (на спині у бійців спецпідрозділів був напис “Міліція”). Вся операція тривала десь до 16.30. Годин до двох тривали постріли, вони (група захоплення) бігали туди-сюди, а потім вже почалися крики”, – заявив він.
“Я виглянув у вікно і побачив, як біжить цей хлопець з автоматом (Дикаєв — ред.) Це було десь близько 13:00”, – зазначив студент.
Про те, що “хлопець” був саме Дикаєвим, студент дізнався пізніше, коли після закінчення операції почув розмову співробітників прокуратури (на місці був також прокурор Одеської області), – пише Gazeta.ua
За словами студента, він бачив, як саме вбивали Дикаєва. Це сталося ще до початку гранатних пострілів близько 13:00. В руках у злочинця був автомат і запасний магазин з патронами, перемотаний скотчем.
“Він вибіг на вулицю, мабуть, хотів втекти. Він біг і стріляв з автомата. За рогом був вхід у наш гуртожиток. Йому підстрелили праве плече. У правій руці був автомат. Він його кинув на землю, підняв ліву руку і закричав: “Не стріляйте, я без зброї. Я здаюся!”, – розповідає очевидець.
“Ті міліціонери, що були в засідці, він вибіг прямо на них, вони почали стріляти йому по ногах і закричали: “На живіт, суко!”. Він упав на землю, потім по ньому почали стріляти снайпери. Він ще ворушився. Коли все закінчилося, навколо нього довго ходив міліціонер і чіпляв (тіло) мотузкою”, – повідав Олександр.
“Його можна було взяти живим, але вони не хотіли ризикувати”, – розповів студент.
Нагадаємо, в Одеській області в ніч на п’ятницю, 30 вересня, під час перестрілки із злочинцями загинули два українських правоохоронця, ще четверо поранені.
1 жовтня злочинці захопили приватну будівлю на 9-ій станції Великого Фонтану в Одесі. Відбулася перестрілка та штурм будинку. Двоє кілерів убито, один втік. Їхнім лідером був громадянин Росії Дикаєв Аслан Імранович, 1982 року народження.

-1 thoughts on ““Просив правоохоронців не стріляти в нього, але ті продовжили вогонь”

Коментарі вимкнені.