Сергій Притула розставив усі крапки над «і» щодо свого одруження

Відверто кажучи, я не сподівався такого ажіотажу в соцмережах та ЗМІ щодо свого одруження. Як би там не було, вважаю за потрібне розставити кілька крапок над «і».
По-перше, я хочу сказати, що я максимально щасливий мужчина, який має радість зранку йти на роботу, а ввечері, підстрибуючи, повертатися додому, де мене чекає любляча дружина.
По-друге, всім тим, хто пише усіляку брєдятіну типу «покинув жінку з малою дитиною» і т.п., хочу повідомити і пояснити, що іноді бувають ситуації, коли двоє людей приймають рішення жити окремо. Так часом трапляється. Не я перший, не я останній. При цьому, жодна сторона не потребує ваших співчуттів чи зітхань. У нас з Юлею є максимальне порозуміння 80-го левелу щодо виховання Дмитра Сергійовича.
По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати.Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото.
І зрештою… я знаю, що у найближчих 1-2-3 дні дуже охочі до сенсацій та скандалів журналісти та допитливі дописувачі будуть копирсатись у наших родослівних, будуть вигадувати заголовки статей, які не відображають дійсності, але забезпечують певну кількість переглядів сторінки чи сайту. Усім небайдужим юзерам та колегам по цеху повідомляю:
Панове, мою дружину звати Катерина Вікторівна Притула. Якщо у когось будуть виникати запитання до членів її родини, то будьте ласкаві звертайтесь до цікавих вам адресатів напряму. Прошу журналістське товариство дуже добре підбирати слова і власні умовиводи, позаяк жодних коментарів ми не збираємось давати і все, що ви скажете, буде сприйнято мною, як зазіхання на наше особисте життя. Навіщо нам ускладнювати один одному стосунки?
Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається.
Бажаю всім максимально перейматись власним життям, життям ваших родин, а не життям інших людей. Будьте щасливі,як і ми!!!! Катруся, я Тебе кохаю!!!
Будьмо, гей!!!!!

 

-1 thoughts on “Сергій Притула розставив усі крапки над «і» щодо свого одруження

  • 23:17 | 30.08.2015 о 23:17
    Permalink

    Жінка, яку мені…

    …Послав Бог. Юлія. Висока, красива, розумна, терпляча, трішки саркастична, любляча і віддана, працелюбна і шаноблива, сексуальна і скромна, берегиня і прекрасна матір. Моя дружина щодня доводить, що я не помилився у виборі жінки, з якою хочеться прокидатись зранку і до якої повертатись ввечері. Зрештою, зістаритись і піти на той світ в один день. Кохаю її безмежно.

Коментарі вимкнені.