Тернопільський “тризубівець” Василь Лабайчук за Сталіна отримав три роки

Василь Лабайчук

Тернопільський “тризубівець” Василь Лабайчук за відрізану голову Сталіна отримав  три роки з відстрочкою рік.  А Роман Хмара – 3 роки (відстрочка 3), Едуард Андрющенко – 2 ( відстрочка 1), Пилип Таран – 3 ( відстрочка 1), Юрій Пономаренко – 3 (відстрочка 3), Василь Абрамів – 3 ( відстрочка 2), Анатолій Онуфрійчук – 2 ( відстрочка 1), Олексій Зануда – 3 ( відстрочка 2), Віталій Вишнюку – 3 ( відстрочка 1).

Жовтневий райсуд Запоріжжя виніс вирок «тризубівцям» у справі про пошкодження пам’ятника Йосипу Сталіну. Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної організації ВО «Свобода».

Також суд постановив відшкодування матеріальних збитків на суму 109 820 гривень.

Крім того, за словами «свободівців», під час судового засідання комуністи спровокували бійку, а правоохоронці затримали Едуарда Андрющенка.

За словами «свободівців», після виходу з приміщення один з комуністів «зробив спробу нападу на Андрющенка та кинув в нього яйцем, після чого зав’язалася бійка».

«Правоохоронці втрутилися не одразу, але затримали чомусь саме патріота Едуарда Андрющенка й доправили його до районного відділу міліції», — сказано у повідомленні.

На цей час Запорізька «Свобода» проводить пікет Жовтневого райвідділу міліції з вимогою звільнити Андрющенка та «покарати представників КПУ за хуліганські дії».

Як відомо, пам’ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ.

28 грудня 2010 року невідомі пошкодили бюст, відрізавши йому голову. Відповідальність за скоєне взяла на себе націоналістична організація «Тризуб».

У новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали пам’ятник Сталіну.

Цього року комуністи знову встановили бюст диктатору Сталіну на подвір’ї свого обкому.

Коментарі вимкнені.