У п’яних водіїв конфісковуватимуть авто

Водіїв, які сідають за кермо у нетверезому вигляді, збираються штрафувати на 7 тисяч гривень, а у разі повторного водіння в стані сп’яніння у них конфісковуватимуть автомобіль.

Такі санкції передбачені в новому законопроекті з питань підвищення безпеки дорожнього руху, розповів в коментарі УНН його співавтор, народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

“Більшість ДТП пов’язана зі вживанням алкоголю або наркотичних речовин. Суть полягає в тому, що якщо вдруге скоєно подібне правопорушення, автомобіль треба конфісковувати”, – пояснив він.

За його словами, автомобілі варто віднести до тієї категорії товарів, які знаходяться в обмеженому доступі і які підлягають продажу лише за наявності відповідних документів.

“Якщо ж людина двічі порушує правила та сідає за кермо у нетверезому стані, то треба конфісковувати його, продавати та повертати їй кошти”, – уточнив нардеп.

Він також наголосив, що проектом пропонується вдвічі – з 3500 до 7000 гривень – збільшити штрафи за водіння у стані сп’яніння, а також збільшити терміни позбавлення прав на водіння після такого порушення.

“Професійний водій не повинен вживати алкоголь. Якщо вже хочеться випити – нехай бере відпустку, але щоб потім водій вийшов на роботу, неначе “огірочок”. Треба відкинути пояснення, які висувають ті, хто сідає нетверезим за кермо”, – зауважив Олійник.

-1 thoughts on “У п’яних водіїв конфісковуватимуть авто

  • 02:39 | 20.02.2013 о 02:39
    Permalink

    а працівнику міліції козівського даі дохвату михайлу дозволено сидіти в барі,в службовому одягу,вживати спиртні напої і сідати за кермо в нетверезому стані,приходити на роботу в нетверезому стані,чи на робочому місці розпивати спиртні напої

Коментарі вимкнені.