За крок до міжнародного скандалу могла опинитися Україна

Адже декілька днів назад було здійснено рейдерське захоплення майна на суму більше мільярда гривень українсько-литовської групи компаній “Столиця” та “Новус”.
Внаслідок злочинних дій, кола осіб,використовуючи документи з підробленими підписами та печатками .внесли зміни до ЄДР за участю реєстратора Баришівської селищної ради Киїївської області та переоформили на себе сто відсотків корпоративних прав компанії,яка має найбільші інвестиції Литовської республіки в Україні.
Лише завдяки оперативному втручанню Міністра МВС Арсена Авакова і посла Литви в Україні нам вдалося в даному випадку припинити злочинну схему захоплення іноземних активів в Україні.
Згідно доручення Міністра,я разом із інвесторами,власниками,юристами компанії терміново виїхали в Баришівку,а також залучили для допомоги голову райадміністрації та мера міста.,адже був великий ризик ,що ці аферисти могли уже перепродати активи компанії.Про хід нашої роботи постійно доповідав Міністру МВС Арсену Авакову.О 17-45 год .корпоративні права були повернені справжньому власнику,а також відкрито кримінільне провадження .розпочато слідчі дії.

Михайло Апостол

Коментарі вимкнені.