Новому керівництву «Домобудівника» погрожують (відео)


Виконавчому директору товариства з обмеженою відповідальністю «Домобудівник» Ользі Іваноньків – погрожують.

Пані Ольга каже, неприємні телефонні дзвінки почались після того, як розкрилась інформація про статки нібито діючого директора підприємства Василя Чупровського. Нагадаємо, що  кар’єра Василя Чупровського у «Домобудівнику» дуже стрімко розвивалась. Він встиг «заробити» на п’ять будинків у приміській зоні вартістю понад 1 млн. євро. Коли ця інформація стала відома широкому загалу  – дружина пана Василя почала погрожувати виконавчому директору «Домобудівника» Ользі Іваноньків.

«Після викриття інформації про реальні статки Василя Чупровського мені та моїй родині почали погрожувати. Телефонні дзвінки надходили від імені дружини пана Василя. Ситуація неприємна, але це ще раз доводить, що Василю Чупровському вигідний конфлікт навколо «Домобудівника» який з кожним днем лише зростає, – розповідає в ефірі телеканалу «ІНТБ» виконавчий директор ТОВ «Домобудівник» Ольга Іваноньків. – Станом на сьогодні досі невідома фінансова ситуація підприємства. Нове керівництва у центральний офіс не впускають. Так само в ситуацію не можуть втрутитись правоохоронці».

Також новому керівництву, що має підтримку 62% акціонерів, вдалося дізнатись,  що власникам акцій тривалий час не виплачуються дивіденди. Вочевидь, що  ці кошти розприділяються по інших кишенях. Відтак комусь вигідний конфлікт довкола «Домобудівника», аби не викрились такі махінації.

«Не зважаючи на такий розвиток подій, ми все ж намагаємось працювати та розвивати підприємство. Ми збільшуємо кількість робочих місць. Нові працівники вже прийняті на Цегельний завод, а також на об’єкт  по вул. Галицькій. Також є сформований чіткий план розвитку підприємства. Та головне, що є інвестор який, навіть не зважаючи на конфлікти та судову тяганину, готовий вкладати кошти у розвиток «Домобудівника», – продовжує Ольга Іваноньків.

Щодо телефонних дзвінків з погрозами, то виконавчий директор «Домобудівника» із відповідною заявою звернулась до правоохоронних органів та в обласну прокуратуру.

Коментарі вимкнені.