Завтра у Тернополі знову не буде води

2 лютого у частині Тернополя знову не буде води.

Тривають роботи зі заміни аварійної ділянки каналізаційного колектора. Продовжуватимуться вони й завтра.

У зв’язку з їх виконанням, тимчасово припинено водопостачання вулиць Симоненка, Куліша, Морозенка, Володимира Великого, Курбаса, частково вул Київська (7 д, 9, 11,11а,11 б), 15 Квітня (непарні числа від 15 до 45), промислову зону вул. Текстильна.

Для того, щоб мешканці змогли зробити необхідний запас води, водопостачання буде відновлено з 19.00 по 20.00 та  2 лютого від 06.15 до 09.00.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» дякуює за розуміння та просить вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, ще 31 січня о 12.30 до диспетчерської служби КП «Тернопільводоканал» надійшло повідомлення про витік води в районі Юридичного факультету ТНЕУ, що на вул. Микулинецька, 46 А.

За вказаною адресою виїхали слюсарі диспетчерської служби підприємства. Під час обстеження було встановлено витік на каналізаційному колекторі d=700 мм. Розпочались аварійно-відновлювальні роботи. Ускладнювалися вони тим, що колектор залягає на глибині до 4 м та пролягає територією, що вже благоустроєна (сходи, берези, підземні комунікації тощо).

Здійснивши розкопку, працівники «Тернопільводоканалу» встановили, що причиною витоку стало руйнування значної частини поверхні залізобетонної труби активними газами каналізаційних стоків. Даний колектор був прокладений ще у 80-х роках, тому доволі зношений.

 

Коментарі вимкнені.