Олег Царьов дякує «Правому сектору» за його врятоване життя
Одіозним русофілам, чи то пак українофобам, учергове дісталося від простих українців. Усе сталося пізно ввечері позавчора неподалік студії каналу ICTV. Спочатку постраждав кандидат у президенти від ПР Михайло Добкін, який мав узяти участь у програмі «Свобода слова». Але не вийшло. Якщо раніше екс-«губернатора» Харківщини та фаната «Беркута» освистали та облили водою у Луганську сепаратисти, то вже у Києві одіозного «регіонала» облили зеленкою та посипали борошном євромайданівці. Добкіну знову довелося втікати разом iз пом’ятою та забризканою зеленкою охороною, при цьому він втратив краватку.
Інший кандидат у президенти, самовисуванець Олег Царьов (позбавлений партійного квитка ПР) потрапити на телеканал ICTV усе ж таки зміг. Але активісти пробили шини на його авто. Тоді ж і з’ясувалося, що людина, яка претендує на «лаври» лідера сепаратистів південного сходу, також тяжіє до незаконного володіння зброєю. Адже в багажнику авто скандально відомого нардепа люди знайшли чотири ріжки від автомата Калашникова з набоями! При цьому охоронець Царьова відмовився показувати посвідчення працівника охоронної фірми. Мовляв, використовувати зброю з лихими намірами не планував.
Також у салоні авто активісти знайшли холодну та вогнепальну зброю, нашивки, одяг (у тому числі й військову уніформу) та дозвільні документи на гладкоствольну зброю. На місце викликали правоохоронців, які запротоколювали та вилучили небезпечні знахідки. Пізніше сам Царьов невпевнено пояснював, що зброя йому була потрібна задля особистої безпеки. Бо після того, як його побили патріоти у Миколаєві, він мав більше опікуватися власною безпекою, ризикнувши приїхати до Києва. Якщо врахувати, що перед цим пан Царьов натхненно виступав на сепаратистських мітингах Донбасу, можна припустити, що зброєю його «нагородили» саме там.
Щодо безпеки. Царьов довго не ризикував вийти на вулицю після завершення програми «Свобода слова», де він ухилявся від прямих відповідей на запитання ведучого Андрія Куликова (зокрема, й про те, хто стріляє у вітчизняних силовиків і вбиває людей на Донеччині). Сам пан Куликов близько першої ночі не зміг заспокоїти людей. Тож лише на початку третьої ночі Царьов таки вийшов, отримавши гарантії безпеки, але змушений був пройти коридором ганьби під яєчним обстрілом до карети «швидкої». Саму ж «швидку» найемоційніші активісти ледь не розбили вщент. Тож сепаратиста вивезли на якомусь бусі в супроводі міліції.
Згодом Олег Царьов «знайшовся» у Генпрокуратурі. Вийшовши до журналістів роздягненим по пояс, прихильник озброєного сепаратизму подякував активістам «Правого сектору» за те, що вночі вони врятували його життя. Однак він не збирається відмовлятися від участі у виборах Президента України попри те, що його «побили, зрізали з нього одежу і вимагали відкликати свою кандидатуру».
Учора ж перелякані можливим продовженням народного самосуду «регіонали» та комуністи у парламенті вимагали покарати людей, які «брутально принизили» кандидатів у президенти. Тоді як лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав Генпрокуратуру притягти до відповідальності осіб, які сприяють поширенню сепаратистських ідей, підкресливши, що «жоден мандат не повинен прикривати зрадників». «Перший кандидат — Царьов, — заявив Кличко. — Чи порушена кримінальна справа за незаконне зберігання зброї у його машині? Чи він і далі роз’їжджатиме з сепаратистськими закликами і ходитиме по ефірах?».
Невдовзі стало відомо, що прокуратура Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення депутатом Олегом Царьовим злочину за фактом посягання на територіальну цілісність держави. За даними слідчих, під час масових заходів та у ЗМІ Царьов «закликав до роз’єднання країни, посягав на територіальну цілісність держави та висловлював сепаратистські наміри».
За словами в.о. Генпрокурора Олега Махніцького, у ході досудового розслідування буде встановлений ступінь відповідальності політика за поширення сепаратистських ідей. У разі підтвердження цих фактів і його вини ГПУ звертатиметься до ВР iз поданням щодо зняття з нього недоторканного статусу нардепа. Паралельно може бути внесено подання до Центрвиборчкому стосовно позбавлення його статусу кандидата в президенти України.
Іван Леонов, Україна Молода
Коментарі вимкнені.