Кінокомедію «Політ золотої мушки» покажуть у Тернополі 8 вересня

14141748_972137019576277_4076737935824509634_nУ четвер, 8 вересня, у галереї Bunkermuz тернополяни зможуть переглянути кінокомедію «Політ золотої мушки» та познайомитися з автором однойменної книги – письменником Богданом Волошиним.

Нова, хоча вже добре відома, збірка оповідань «Політ золотої мушки» – це понад три сотні сторінок легкого, доброго гумору. Це неймовірні історії з життя людей, яких ми з вами точно зустрічали на вулицях галицьких містечок та сіл.
До підбору акторів та локацій для зйомок письменник і режисер підходили особливо ретельно. Зокрема, серед тернопільських акторів: Ігор Наконечний, Наталя Олексів, Володимир Процюк, Анна Назаревич, Микола Блаженко, Сергій Андрушко, Андрій Оленин … Героїв, яких вони зіграли, автор жартома називає «галицьким іконостасом» – такі собі святі люди, але трішки божевільні.
«З Іваном мав щастя вибирати локації для зйомок фільму, – додає письменник. – Це була поїздка в Добромиль, в монастир, де колись отримав монаший постриг митрополит Андрей. Режисер також радився зі мною щодо підбору акторів. А набирали їх по всій Галичині: у Львові, Тернополі, Франківську, Коломиї, Дрогобичі. Звісно ще й тому, що вони мали вільно володіти не просто українською мовою, але й галицькою говіркою. Мова у фільмі є живою і природною, з чого я дуже тішуся. Переживав, щоб не було у фільмі кривляння, штучності. Але, здається, цього вдалось уникнути».

Початок зустрічі о 19:00. Модерує Орест Савка.
Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.