На Тернопільщині відкрили унікальну школу

PM146image016Школа успіху – саме таку назву отримав навчальний заклад в селищі Дружба на Теребовлянщині. У новому навчальному році школа розпочинає свою роботу з незвичайним профілем – юридично-поліцейським.

На першовересневі урочистості завітали почесні гості: радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, керівник Нацполіціїї краю Олександр Богомол та представники органів місцевого самоврядування.

– Вітаю усіх присутніх з початком нового навчального року. Він у вас буде особливим, адже ми розпочинаємо партнерство, – виступив перед присутніми полковник поліції. – Наша співпраця полягає у тому, аби діти могли вивчити та зрозуміти нелегку роботу поліцейського.

Свої сподівання на успішне правове виховання учнів висловив і радник МВС.

– Ваша школа пілотний проект, перший заклад з поліцейським нахилом, – зазначив Михайло Апостол. – Ми сподіваємося і віримо, що в майбутньому більшість з вас обере правоохоронні спеціальності, стануть керівниками, міністрами. Головне – це сила волі і велике бажання. Ваша школа послужить прикладом для усієї України.

Олександр Богомол та Михайло Апостол вручили закладу подарунки: ноутбук та пневматичні рушниці.

– У ноутбуці на спеціально створеній Інтернет сторінці ви зможете вносити усі пропозиції та побажання, щодо покращення навчального процесу чи нововведень у школі. А під час військових вишколів вас навчать як захищати свою країну – зазначив радник міністра. – Не забувайте, що у цей нелегкий час тисячі воїнів відстоюють ваш спокій і мирне небо тут.

Згадали на святі й тих, хто не полишає допомагати військовим в зоні АТО. Голова громадської організації «Спілка ветеранів України» Зіновій Гладчук вручив ювілейну медаль священнослужителям, котрі активно допомагають бійцям на сході.

Після урочистої лінійки тернопільські поліцейські продемонстрували школярам зброю та спецзасоби, а чотирилапий помічник правоохоронців вівчарка Річчі своїми вміннями привела у захват і первачків і старшокласників.

Патріотичний вишкіл з учнями навчального закладу провели представники ГО «Захисти свій дім». Як зазначив його організатор Микола Більчук, ряд військових навичок і знань, необхідних для захисту Вітчизни,слід вивчати кожному старшокласнику.

Коментарі вимкнені.