Нова виставка у Тернополі про переживання, розвиток та перевтілення

Зовсім скоро, 29 жовтня, пройде відкриття нової виставки у Тернополі – «Фортуна перевтілення». Ця виставка присвячена темі духовних переживань, повʼязаних з розвитком особистості. Від наповненої болем до амбітної та зосередженої на прекрасному людини.

Авторкою експозиції стала Соломія Ракуш – художниця, тернополянка. Закінчила академію образотворчих мистецтв у Кракові та Національний університет «Львівська політехніка». Те, що малює художниця – мікс Європейської та західноукраїнської художніх шкіл. До кола її мистецьких інтересів входить живопис та арт інсталяції. Захоплюється соціальними та мистецькими інноваціями, психологією, філософією, езотерикою, буддизмом і східими практиками.

«Ця виставка – фортуна перевтілення. Попри біль у серці, я зосередилась виключно на мистецтві та самовираженні. Це надихало мене, тож я змогла бути щирою зі своїми почуттями та емоціями. Так народились мої перші картини, які й будуть представлені в експозиції.»

Виставка проходитиме в креативному кластері Nа пошті (вул. Коперника, 4, укриття), відкриття вже цієї неділі, 29 жовтня, о 15:00, вхід вільний.

Коментарі вимкнені.