Четверту добу поспіль ворог атакує Хмельниччину. Цієї ночі є поранені

Повідомляє перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Цієї ночі у Хмельницькому районі збиті ворожі цілі не завдали шкоди під час падіння уламків.

Разом з тим, на жаль, в Шепетівському районі внаслідок збиття ворожих повітряних цілей відбулось їх падіння на території об’єкта критичної інфраструктури.

Вибуховою хвилею пошкоджено нежитлові приміщення, житлові будинки та транспортні засоби.

Станом на тепер за медичною допомогою до лікарні звернулось 16 мешканців з навколишніх будинків з різними тілесними ушкодженнями.

Зокрема, у Славуті Шепетівського району внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, два навчальні заклади, адмінбудівля, крамниця і автомобілі. Також у містах Славута та Нетішин вибуховою хвилею пошкоджені приміщення пожежно-рятувальних частин та будівля відділу поліції. Про це написав Міністр МВС України Ігор Клименко.

За словами мера Славути, що знаходиться у Шепетівському районі, на території громади зафіксовані численні пошкодження. Навчальний процес в освітніх закладах зупинили. 

  • Всі служби вже працюють, тепло, газ і воду ми будемо надавати. Допомагайте літнім людям, дітям, дотримуйтесь безпечних умов. Надається допомога людям, що постраждали, — сказав у зверненні Василь Сидор.

Коментарі вимкнені.