Сьогодні у Тернополі прем’єра фільму Тараса Химича «Жива»!

8 грудня прем’єра фільму Тараса ХИМИЧА «ЖИВА»/«ALIVE» у ТЕРНОПОЛІ в кінотеатрі Cinema city (http://cinemaciti.ternopil.ua/film/Giva/)

Модний кліпмейкер, досконалий документаліст, який оживив історію Карпатської України, сталінську окупацію Західної України, розповів правдиву історію Першої дивізії зброї “Галичина”  –  Тарас Химич зняв свій повнометражний дебют – незалежний художній фільм «ЖИВА».

      24 листопада стрічка вийшла у всеукраїнський прокат зі слоганом «Одного разу один зрадить тебе, а ворог, у вирішальний момент, врятує життя!»

Стрічка, заснована на реальних подіях, розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» – це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти  – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Зйомки тривали впродовж 3-х років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович – у Горганах. Сцени допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок було використано передові технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

     «Ми дякуємо дирекції кінотеатру за підтримку нашого фільму. Річ у тім, що для Cinema city було принциповим показувати фільм «ЖИВА» на проекторах, які читають формат DCP (формат hollywood’ських блокбастерів).  Ми переконанані, що мешканці міста Тернопіль, заслуговують дивитись якісне українське кіно!» говорить виконавчий продюсер фільму Олеся Галканова.    

Також унікальність фільму й у його народності, адже у зйомках взяли участь, як одні з кращих акторів Західної України: з.а. України Ольга Комановська,  н.а. України Ростислав Держипільський, з.а. України Юрій Хвостенко, з.а. України Альбіна Сотникова, з.а. України Ярослав Кіргач, з.а. України Олександра Люта та ін., так і учасники АТО, переселенці з Донецька тощо.

Повнометражний дебют Тараса Химича «ЖИВА» – це фільм, в якому переплелися всі комерційно успішні жанри: драма, історичний, містика, бойовик. «Жива» – це і видіння, що переплітаються з реальністю, і романтика, яку змінює напруга і ризик, і пристрасть, що межує зі зрадою, порятунок з переслідуванням, динаміка зі спокоєм… а ще Карпати…Місце сили, якій неможливо протистояти.

 

Офіційний сайт: http://www.zhyvamovie.com

Ольга Стельмашевська

Коментарі вимкнені.