Студентам ТНЕУ двома мовами розкажуть, що потрібно для успішної кар’єри

11 жовтня 2013 року в залі засідань ТНЕУ (корпус 11) пройде лекція на тему: «Успішна кар’єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно?», що проводиться в рамках University Outreach Program з метою розвитку освітніх ініціатив в Україні та є частиною місії CFA  Institute.

CFA Society Ukraine покликане об’єднати інвестиційних професіоналів, забезпечуючи їх безперервну освіту; підвищення рівня обізнаності в Україні про освітню програму CFA як про глобальний стандарт інвестиційної професії; сприяння впровадженню в інвестиційну галузь України принципів етики, освіти та професіоналізму CFA Інституту.

З метою реалізації даної місії CFA Society Ukraine організовує освітні проекти, що допомагають молодому поколінню фінансистів вдосконалити свої практичні уміння та поглибити професійні навички:

– CFA Institute Research Challenge, що має на меті поглиблення знань студентів у сфері інвестиційних досліджень, написання інвестиційних звітів по одній з провідних публічних компаній України та презентації отриманих результатів.

– Програма приєднання університету до програми CFA Інституту, що дозволить студентам отримати професійні знання відповідно до навчальної програми CFA.

– Презентації спікерів CFA Інституту на теми актуальних проблем фінансового ринку.

– Семінари (workshop) на теми професійної етики на фінансовому ринку.

Програма заходу (з офіційного сайту ТНЕУ):

13.00-14.30 -презентація для студентів (укр.мова)

14.30-15.00 – спілкування із викладачами

15.00-15.30 – презентація для студентів (анг.мова)

Коментарі вимкнені.