Унікальний перформанс «Дім» від одеських сиріт – сьогодні у Тернополі безкоштовно

Сьогодні у Тернополі абсолютно безкоштовно можна побачити виставу-перформанс «Дім». Ролі виконають шість підлітків з дитбудинку у Білгород-Дністровську (Одещина), які раніше не займалися хореографією, та професійні танцюристи. Організатори обіцяють надзвичайну мову тіла і рухів на сцені та спілкування в залі після завершення показу.

Влітку цей міжнародний благодійний проект мандрував туром південно-східною Україною. Зараз відвідує західні міста.

–       Цей мега-крутий проект створили професійні хореографи зі Швеції, Молдови, Білорусі та України, – розповідають «Погляду» організатори. – Вистава розрахована на дітей від середнього шкільного віку і далі – без обмежень.

Проект ГО “Мистецькі Мандри” стартував з відбору серед 25 дітей. Діти малювали, грали ігри, імпровізували, з ними працював психолог. В результаті залишилося шестеро дітей. До них долучилися шестеро професійних танцюристів. Організатори враховували також і бажання самих дітей.

–       Впродовж проекту знімався документальний фільм, в учасників брали коментарі, – розповідають в ГО «Мистецькі мандри». – Дуже показовим є те, як діти розкривались емоційно в ході проекту. Їхні відповіді стали більш розгорнутими, не односкладними, як напочатку.

Довідка:

  1. Перформанс «Дім» – це спроба прислухатися до історій дітей та дорослих, їх уявлення та мрій про дім, про своє місце у світі. Це спроба зрозуміти, як кожен проживає своє власне «окреме» життя, але одночасно проживаючи його зі всіма.
  2. Білгород-Дністровський (до 1944 — Аккерман) —місто обласного підпорядкування в Одеській області, районний центр, розташоване на Дністровському лимані за 18 км від Чорного моря і за 81 км від Одеси.

Побачити «Дім» у Тернополі можна 1 листопада о 19.00 за адресою: вул.Миру, 6 – ПК «Березіль». ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!


HOME/DOM/CASA from Lava-Dansproduktion on Vimeo.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.