Тернопільські автомобілісти їдуть мітингувати під Верховну раду

Власники авто на іноземній реєстрації з Тернопільщини візьмуть участь у багатотисячному мітингу під стінами Верховної Ради. Дата проведення мітингу – 6 вересня 2017 року. Метою акції є “впровадження європейських умов розмитнення і припинення дискримінації українців”.

Під дискримінацією українців активісти мають на увазі власників нерозмитнених авто, яких через суд зобов’язали сплатити штрафи. Зокрема, йдеться про недавній випадок, коли вищий адмінсуд конфіскував нерозмитнене авто і затвердив 420 тисяч штрафу.

Організаторами акції виступає ГО “Авто Євро Сила”. До участі у всеукраїнській акції активісти закликають долучитися як власників машин на єврономерах, так і власників авто української реєстрації. Активісти вважають, що сторони об’єднує бажання їздити на доступних авто.

Для тих, хто хоче долучитися до акції, активісти радять звернутися до них за телефоном 0991452102, а також долучитись до вайбер-чату. Окрім цього працює спільнота тернопільського осередку ВГО у фейсбуці https://www.facebook.com/aes.ternopil/?fref=ts де на всі актуальні питання можна отримати відповідь.

Коментарі вимкнені.