У Тернополі гратиме «Оркестр Волі» з благодійною програмою на підтримку ЗСУ

У неділю в парку імені Тараса Шевченка для тернополян гратиме «Оркестра Волі» з благодійною програмою на підтримку ЗСУ

Тернопільський Муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі» завершує черговий концертний сезон. Концерт з цієї нагоди відбудеться у неділю, 7 липня, на літній естраді парку імені Тараса Шевченка. Як повідомив диригент оркестру, заслужений працівник культури України Володимир Грицай, з нагоди закриття сезону колектив виконає програму, яка дуже полюбилась глядачам – «Повернись живим». Саме з таким концертом оркестр виступав з нагоди свого 35-річного ювілею. Відтак, основні твори, які увійшли до цього бенефісу, звучатимуть і в концерті з нагоди закриття сезону. На сцені виступлять усі солісти колективу – заслужені артисти України Микола Блаженко та Оксана Малецька, Іван Ракочий, Іван Водвуд, Іванна Чагарин.

Обов’язково звучатимуть інструментальна «Українська сюїта», «Київські зорі», «Повернись в Сорренто» та багато інших популярних естрадних зарубіжних та українських мелодій. Але найголовнішими акцентами програми звичайно стануть пісня «Повернись живим», яка дала назву усьому концерту, твір колишнього тернополянина, автора і виконавця, композитора Олександра Рожанського «Дай Боже миру Україні» та улюблена слухачами вже багато років, але дуже актуальна і натхненна «Україна» Тараса Петриненка.

Розпочнеться концерт о 16 годині 30 хвилин. Варто наголосити, що захід є благодійним на підтримку ЗСУ. Відбуватиметься дійство за сприяння Тернопільської міської ради.

Запрошуємо тернополян та гостей міста. Підтримаємо Збройні Сили України, наближаємо Перемогу разом!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *